Věda a výzkum       Vesmír       Osel       Chemagazín TOPlist CZ     EN       Kontakt
Laboratorní průvodce - na titulní stranu
Databáze:   Pro laboratoř        Firmy        Zastoupení        E-obchody        Novinky 
Hledání:  
 
Ostatní:       Nástroje        Encyklopedie        Tabulky 
Kalendář :   21.9.2023 Pozvánka na virtuální konferenci “NIS 2 v praxi”
  22.9.2023 Coordination Self-Assembly: From Origins to the Latest Advances
  26.9.2023 - 28.9.2023 Powtech 2023
  26.9.2023 - 28.9.2023 Ilmac 2023
  10.10.2023 8. ročník Týdne inovací ČR
Reklama
Odkaz na tento článek je zde publikován s laskavostí serveru Chemeurope.com. Klikněte na titulek:

Extra tichý recirkulační chladicí agregát pro profesionální aplikace

ULK jsou novou generací cirkulačních chladičů společnosti FRYKA-Kältetechnik. Při jejich vývoji byl kladen zvláštní důraz na energetickou účinnost a snadnou obsluhu. Speciálně tichý ventilátor s technologií EC upravuje své otáčky na požadovanou hodnotu, což znamená, že můžete těžit ze snížené spotřeby energie a tiššího provozu. Také ostatní komponenty, jako je například čerpadlo, byly vybrány s ohledem na tichý provoz.

Díky integrovanému trychtýři na horní straně přístroje, samosvorné hadicové spojce s rychlospojkou a vypouštěcímu kohoutu jsou úkony plnění, vyprazdňování a výměny hadic jednoduché, čisté a pohodlné. Z hlediska uživatelské přívětivosti se oběhový chladič vyznačuje také dobrou přístupností a intuitivně ovládaným dotykovým ovladačem. Vysoce kvalitní skleněná obrazovka ovladače se snadno čistí a je dobře čitelná. Ukazatele průtoku a digitální ukazatel stavu naplnění jsou integrovány do ovladače. Chybová hlášení se zobrazují v prostém textu.

Díky ochraně proti zamrznutí a tepelnému přetížení a regulaci průtoku s ochranou proti chodu na sucho (odpojení čerpadla při nedostatku vody) se zařízení těší vysoké provozní spolehlivosti, čímž chrání vaše aplikace a oběhový chladič. Optický a akustický alarm vás upozorní na překročení minimální nebo maximální povolené teploty.
(detaily jsou v angličtině)

Datum: 30.6.2023

chladicí aparát

Reklama
Reklama

Reklama