Věda a výzkum       Vesmír       Osel       Chemagazín TOPlist CZ     EN       Kontakt
Laboratorní průvodce - na titulní stranu
Databáze:   Pro laboratoř        Firmy        Zastoupení        E-obchody        Novinky 
Hledání:  
 
Ostatní:       Nástroje        Encyklopedie        Tabulky 
Kalendář :   8.6.2023 - 10.6.2023 Veletrh vědy
  9.7.2023 - 12.7.2023 18th European Conference on Solid State Chemistry
  22.9.2023 Coordination Self-Assembly: From Origins to the Latest Advances
  9.4.2024 - 12.4.2024 analytica
 
Reklama
Odkaz na tento článek je zde publikován s laskavostí serveru Labbulletin. Klikněte na titulek:

První integrované oddělení patologie v Anglii zaměřené na výzkum klinických studií bude využívat nové technologie k rychlejší a cenově dostupnější diagnostice rakoviny

Umělá inteligence (AI) a digitální patologie budou v IPU využívány k tomu, aby bylo možné pacientům s rakovinou přizpůsobit léčbu a vytvořit novou generaci diagnostických testů.

První centrum svého druhu v Anglii má významně zlepšit diagnostiku a léčbu rakoviny - díky kombinaci průkopnického digitálního zobrazování a umělé inteligence.

Nadační fond Royal Marsden NHS Foundation Trust a jeho akademický výzkumný partner The Institute of Cancer Research v Londýně dnes oznámily otevření nové společné integrované patologické jednotky (IPU). Jednotka umožní výzkumníkům, kteří se zaměřují zejména na výzkum klinických studií, učinit objevy pro vývoj nových testů na rakovinu a urychlit proces diagnostiky výsledků.

IPU - financovaná The Royal Marsden Cancer Charity, The Institute of Cancer Research (ICR) a The National Institute for Health and Care Research (NIHR) Royal Marsden and ICR Biomedical Research Centre - je první jednotkou svého druhu v Anglii s přístupem k rozsáhlému portfoliu průkopnických klinických studií.
(detaily jsou v angličtině)

Datum: 18.5.2023

umělá inteligence při diagnostice rakoviny

Reklama
Reklama

Reklama