Věda a výzkum       Vesmír       Osel       Chemagazín TOPlist CZ     EN       Kontakt
Laboratorní průvodce - na titulní stranu
Databáze:   Pro laboratoř        Firmy        Zastoupení        E-obchody        Novinky 
Hledání:  
 
Ostatní:       Nástroje        Encyklopedie        Tabulky 
Kalendář :   3.3.2023 - 5.3.2023 OPTA
  21.3.2023 - 23.3.2023 AMPER 2023
  9.5.2023 - 11.5.2023 LABVOLUTION 2023 představuje v Hannoveru svůj potenciál, který mění pravidla hry
  9.4.2024 - 12.4.2024 analytica
 
Reklama
Odkaz na tento článek je zde publikován s laskavostí serveru Labbulletin. Klikněte na titulek:

Význam kompletního řešení LIMS: Nezapomeňte na rozšíření, podporu a školení!

Společnost Accelerated Technology Laboratories, Inc. (ATL), lídr v oblasti systémů pro správu laboratorních informací (LIMS), zahajuje ve středu 18. ledna sérii webcastů LIMS 2023 s příspěvkem Význam kompletního řešení LIMS: Nezapomeňte na vylepšení, podporu a školení! 
Nákup systému LIMS - ať už poprvé, nebo jako náhrada - může být pro každou laboratoř zdrcující. Nejenže je třeba vybrat správný systém LIMS pro vaše konkrétní požadavky, ale stejně důležité je zaměřit se na dodavatele systému LIMS a jeho certifikace, technické přednosti, trhy, ve kterých vyniká, a schopnost provést provozní posouzení k ověření požadavků před zahájením nasazení. Důležité je také porozumět jejich přístupu k implementaci a možnostem školení a technické podpory, protože ty jsou pro úspěšné spuštění systému LIMS rozhodující. Tento webcast poskytne cenné pokyny v těchto oblastech, takže budete odcházet s pevnou znalostí toho, na co se zaměřit při výběru správného partnera pro LIMS a laboratorní automatizaci pro vaši organizaci. Jde o víc než jen o software.

Kdo by se měl zúčastnit:
Mezi doporučené účastníky patří ředitelé a manažeři laboratoří a manažeři kvality v odvětvích životního prostředí, vodního hospodářství/odpadních vod, analytiky, potravinářství a nápojů, výroby (testování výrobků/materiálů), zemědělství, konopí, energetiky, přírodních věd, farmacie, biotechnologií a veřejného zdraví.
(detaily jsou v angličtině)

Datum: 16.1.2023

LIMS implementace - webcast

Reklama
Reklama

Reklama