Nabídka služeb

    Agentura REMION, nabízející své služby od roku 1991, se zaměřuje na propagační a informační služby v oblasti laboratorní praxe. Základem jejích služeb je provozování informačního portálu Laboratorní průvodce, kterým se snaží nejen poskytovat zajímavé informace čtenářům, ale i zefektivnit kontakt mezi poskytovateli služeb a zákazníky z oblasti laboratorní praxe v České republice.

Co Vám tedy můžeme nabídnout?

Internetový portál Laboratorní průvodce na tomto serveru je veřejně přístupný.

  • Máte-li zajímavý článek pro čtenáře, rádi jej uveřejníme zdarma. Musí se však jednat o článek, který čtenáře seznamuje s nějakou novou informací, která nemá charakter inzerce. Jinak je článek zpoplatněn.
  • Nabízíme širokou škálu inzertních možností na portálu. Celkem jde o 5 různých variant umístění inzerce s nastavitelnými parametry. Vybere si každý!
  • Základní prezentace firmy v katalogu dodavatelů je zdarma. Prostřednictvím placené prezentace v katalogu dodavatelů však získáte podstatně výraznější a prioritnější zařazení.
  • Zajímá-li Vás statistika návštěvnosti našich stránek, navštivte statistiku Toplist.
  • Pro přehled o inzertních možnostech si stáhněte náš aktuální ceník. Napište nám!

Laboratorní nástěnka a burza je systém, který Vám umožňuje zadat jednorázový či nevýdělečný inzerát zdarma. Inzeráty s nabídkou použitých přístrojů se dynamicky zobrazují také v příslušných rubrikách katalogu.

Kalendář akcí je nástroj, který Vám umožňuje informovat ostatní čtenáře o akcích zajímavých z hlediska laboratorní praxe, vědy a výzkumu. Samozřejmě - zdarma.

  • Chcete-li zadat akci nebo si prohlédnout akce již existující, podívejte se na Kalendář akcí.


Máte-li nějaké dotazy, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Pokud jste si z naší nabídky vybrali, věříme, že budete příjemně překvapeni kvalitou poskytovaných služeb.